Представлена нова версія Twitter

Twitter показав оновлену версію власного сайту, де основна зміна торкнулася стрічки повідомлень користувача.

 Сервіс мікроблогів Twitter представив оновлену версію власного сайту. Редизайн включає як зміну розташування деяких традиційних розділів, так і новинки, повідомляється в блозі Twitter.

Основна зміна торкнулася стрічки повідомлень користувача. Тепер над нею розташовуються кнопки пошуку (Searches), списків передплати (Lists), а також ретвітов (Retweets) і згадок (Mentions). При цьому сама стрічка доповнена механізмом "нескінченного" прокручування. Тепер користувачам сайту Twitter не потрібно натискати на кнопку More для того, щоб побачити додаткові записи.

При натисканні на окремий запис у Twitter в правій частині екрана користувача з'являється окрема контекстна панель. Залежно від змісту запису на цій панелі відображаються ретвіти цього повідомлення, інші записи її користувача, що залишилися або, наприклад, карта місцевості, звідки вона була залишена.

соціальна мережа Twitter
Так Twitter виглядав раніше
У новій версії Twitter поліпшив перегляд відеороликів і фотографій, посилання на які додаються до повідомлення. Так, безпосередньо на сайті можна переглядати відео з YouTube, Vimeo, Ustream і Justin.tv. Також Twitter може показувати фотографії з Flickr сервісу, TwitPic та інших ресурсів.

Оновлена версія Twitter стане доступна для користувачів протягом кількох тижнів. Як наголошується в блозі, спочатку у користувачів буде можливість перемикатися між новим і старим Twitter. У подальшому на новий сайт будуть переведені всі користувачі.

Twitter є найпопулярнішим мікроблогерський ресурсом у світі. Щомісячна аудиторія сайту перевищує 190 мільйонів осіб. При цьому кількість зареєстрованих користувачів перевищує 145 мільйонів людей.

Читайте також:

Число користувачів Twitter перевищило населення Росії

"ЖЖ" інтегрувався з Twitter і Facebook

Північна Корея вийшла в Facebook

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: