Представлено голографічний телевізор майбутнього

Компанія InnoVision Labs представила свою версію голографічного телевізора, що не вимагає від глядача спеціальних окулярів.

На виставці CES 2011 (Consumer Electronics Show) у Лас-Вегасі було представлено пристрій, здатний конвертувати звичайні двовимірні зображення і відео в голограми.

Прототип, який має назву HoloAd Diamond, було розроблено компанією InnoVision Labs.

Голографічний телевізор являє собою призму, яка заломлює світловий потік від декількох проекторів, що дозволяє глядачеві розглядати голограму з будь-якої точки. На відміну від абсолютної більшості діючих 3D-пристроїв HoloAd не вимагає від користувача надягати тривимірні окуляри.

На думку експертів, голограми в робочому просторі HoloAd виглядають краще, ніж більшість об'ємних зображень, на 3D-пристроях, відомих до сьогодні. "Вони виглядають по-справжньому витончено", - написали журналісти профільного видання Dvice.

Щоб перевірити працездатність HoloAd, вони підключили до нього власну флешку і переконалися, що картинки на ній набули глибини і при цьому не втратили у кольорах. У межах проекційної призми зображення може змінювати розміри. Голопроектор здатний конвертувати в голограму і відео, але поки вміє підтримувати тільки FLV-кодек.

На CES-2011 InnoVision привезла дві моделі HoloAD Diamond: DS3_King має роздільну здатність 1280x1024 пікселів, споживає потужність 450 Вт і важить 95 кг. Молодша модель голопроектора DS3_Queen має роздільну здатність 640x480, важить 16 кг і споживає 200 Вт.

Незважаючи на солідні габарити пристроїв, у InnoVision вважають HoloAD Diamond прототипом 3D-телебачення майбутнього. Зараз усі бажаючі можуть придбати старшу версію телевізора за 10 тисяч доларів, а молодшу - за 4,5 тис. Розробники прогнозують, що в перспективі вартість пристроїв знизиться.

Читайте також:

У Лас-Вегасі відкрилася найбільша у світі виставка електроніки CES 2011

Представлено перші у світі "гуглофони" з 3D-дисплеєм

IBM визначила 5 технологій, які змінять світ у найближчі 5 років

У Японії створили голограму, до якої можна доторкнутися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: