Представлено перший у світі процесор з трьома ядрами для смартфонів

Американці представили мобільний процесор нового покоління: два ядра, що функціонують на тактовій частоті 1,5 Ггц, частота третього ядра становить 624 МГц.

Компанія Marvell анонсувала мобільний процесор нового покоління Armada 628. Цей чіп, за даними розробників, на сьогодні є єдиним у світі процесором з трьома ядрами, призначеним для використання в портативних пристроях.

Винахід розроблено на основі архітектури ARM і оснащено 1 Мб кеш-пам'яті другого рівня. Два ядра, що функціонують на тактовій частоті 1,5 Ггц, призначені для підтримки роботи ресурсномістких додатків. Частота третього ядра становить 624 МГц; воно покликане забезпечувати виконання рутинних задач і керувати системою при низькому енергоспоживанні.

Гетерогенна конструкція забезпечить тривалий час автономної роботи гаджетів, а за необхідності - високу швидкодію. Стверджується, що пристрої на основі Armada 628 зможуть впоратися з обробкою матеріалів високої чіткості у форматі 1080р; при цьому однієї підзарядки акумулятора вистачить на 10 годин відтворення відео або на 140 годин програвання музики.

Процесор забезпечений 3D-движком, здатним обчислювати до 200 млн трикутників на секунду, підтримує інтерфейси HDMI, USB 3.0, DirectX, Open GL ES 2.0 і різні операційні системи. Зображення може одночасно виводитися на кілька дисплеїв.

Очікується, що чіп знайде застосування в смартфонах, планшетних комп'ютерах та інших мобільних пристроях. Armada 628 вже почала пробні постачання і перші гаджети на основі процесора з'являться наступного року.

Читайте також:

Samsung представила двоядерний мобільний процесор

Apple оновила свій найменший комп'ютер

Анонсовано вихід першого у світі 100-ядерного процесору

Планшети на Windows 7 з'являться до кінця року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: