Представництво Apple в РФ очолив екс-співробітник Microsoft, який ненавидить iPhone

Бадаєв не любить продукцію Apple, зустрічаючи в ліфті людей з iPhone, він розповідав їм про його недоліки, а такожзакликав жорстко вимагати припинити використання будь-яких пристроїв від Apple в офісі Microsoft.

У Росії новим головою представництва Apple призначений Олексій Бадаєв, який раніше відповідав за розважальні платформи в російському Microsoft.

Як повідомили колишні колеги Бадаєва, він завжди відрізнявся неприязню до продукції Apple.

Зазначимо, що Бадаєв до минулого тижня був головою департаменту з просування програмно-апаратних розважальних платформ російського представництва Microsoft.

Як повідомив президент Microsoft Росія Микола Прянішніков, "його відхід не був пов'язаний з отриманням пропозиції від будь-якої іншої компанії: він трохи втомився від роботи в Microsoft, і ми навіть обговорювали з ним варіант його можливого повернення через деякий час".

Прянішніков також зазначив, що Бадаєв не любив продукцію Apple. "Зустрічаючи в ліфті людей з iPhone, він розповідав їм про його недоліки, а мене закликав жорстко вимагати припинити використання будь-яких пристроїв від Apple в офісі компанії", - зазначив президент Microsoft.

Тим часом, посада голови російського Apple була вакантною протягом року, відтоді як її покинув Валерій Лановенко. Примітно, що і він прийшов у компанію з Microsoft - до приходу в Apple очолював українське представництво Microsoft.

Слід зазначити, що в російському офісі Apple працює кілька десятків людей, в його функції входять всі, крім продажів - маркетинг, бізнес-девелопмент, робота з каналом продажів та ін. Як зазначає топ-менеджер однієї з IT-компаній, повноваження голови представництва Apple вельми обмежені, на що скаржилися його попередні керівники.

Читайте також:

Apple представила нові продукти: серед них конкурент Facebook і Twitter

Менеджер Apple попався на відкатах у мільйон доларів

Малюнки, зроблені пальцями на Apple iPad

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: