Презентація iPhone 8. Як еволюціонував головний телефон десятиліття. Інфографіка

Перший iPhone надійшов у продаж 29 червня 2007 року.

У вівторок, 12 вересня, компанія Apple представить новий айфон, онлайн-трансляцію презентації iPhone 8 можна буде дивитися на сайті ТСН.ua. Поки до заходу залишаються лічені дні, ми згадуємо, як змінювався головний телефон десятиліття.

Перший iPhone надійшов у продаж 29 червня 2007 року. Його представляв на урочистому заході генеральний директор компанії Apple Стів Джобс.

Поява цього телефона спричинила справжню революцію на ринку мобільних гаджетів. Apple відмовилася від кнопкових телефонів та презентувала абсолютно новий продукт із сенсорним монітором, який не потребував стилуса.

Перший iPhone поєднав у собі три надсучасні на той момент прилади – мультимедійний плеєр iPod, телефон та потужний інтернет-комунікатор.

Для свого часу телефон від Apple став гаджетом майбутнього, а видання Time назвало його винаходом року.

На комерційний ринок смартфон увірвався із шеленим успіхом, і вже за перший вікенд із прилавків магазинів змели близько 300 тисяч телефонів. Які зміни відбувалися з айфоном протягом десятиліття – читайте в нашому спецпроекті, а також дивіться нижче в інфографіці:

Еволюція iPhone. Інфографіка

Наразі останніми із презентованих телефонів є IPhone7 та IPhone7 Plus. Вони викликали справжній резонанс 2016 року, адже телефони позбавили роз'єму для навушників, додали їм два кольори та вбудували у флагман IPhone7 Plus подвійну 12-мегапіксельну камеру. Новий iPhone 8 корпорація презентує 12 вересня.

Залиште свій коментар