"Прогрес" пристикувався до МКС с другої спроби

2 липня була почата перша спроба стиковки, яка закінчилася невдачею. "Прогрес" тоді пролетів повз станцію, оскільки не спрацювала система автоматичного зближення і стиковки.

Вантажний корабель "Прогрес М-06М" з другої спроби пристикувався до Міжнародної космічної станції. Як повідомили у Центрі управління польотами, стикування пройшло в автоматичному режимі.

"Прогрес" мав пришвартуватися до станції ввечері 2 липня, однак на кораблі вийшла з ладу автоматична система зближення і стикування "Курс". На відстані 2-3 кілометрів від МКС вона почала відводити вантажівку в бік.

Спроби перевести управління в ручний режим були безуспішними. Командир екіпажу МКС Олександр Скворцов передав з борту станції, що космонавти поспостерігали "неконтрольоване обертання" корабля, що пролетів повз МКС.

4 липня фахівці Центру управління польотами провели корекцію висоти орбіти "Прогресу", щоб підготувати його до повторної стиковки.

При стиковці попередньої вантажівки - "Прогресу М-05М" - також відбулися технічні неполадки. Корабелю, який зближався з МКС 1 травня 2010, довелося пристиковуватися до станції в ручному режимі.

Читайте також:

"Прогрес" не зміг зістикуватися з МКС і пролетів повз станцію

Росія поховала черговий "Прогрес" на "цвинтарі космічних кораблів"

З Байконуру до МКС стартував сотий космічний корабель

На МКС відмовив російський кисневий генератор

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: