Прорив у медицині: створюється пігулка, що дозволяє серцю самому себе лікувати

Учені вважають - пігулка, що дозволяє серцю самому себе лікувати, зробить переворот в кардіології. З'являться ліки на ринку вже протягом найближчих семи років.

У найближчі роки в арсеналі медиків може з'явитися унікальна таблетка, що дозволяє серцю лікувати себе самостійно. За словами вчених, вона значно полегшить відновлення після серцевого нападу.

Розробка, про яку йдеться, є частиною багатомільйонного дослідницького проекту Британського фонду серця. За словами медичного директора цієї організації, професора Пітера Вейссберга, диво-таблетка стане справжнім Святим Граалем медицини.

Ліки, що можуть з'явитися на ринку вже протягом найближчих семи років, будуть сприяти відновленню тканин серця після серцевого нападу, а не тільки тимчасово покращувати стан. На його створення вчених підштовхнули спостереження за природою, зокрема, за рибою Danio rerio, яка здатна відрощувати деякі частини серця.

Як зазначається, в рамках дослідницького проекту Британського фонду серця вчені працюють ще в декількох напрямках, серед яких пошук способу змусити стовбурові клітини, розташовані в серці, "прокинутися" і почати регенерувати орган, перетворюючись у серцевий м'яз і кровоносні судини.

Нагадаємо, нещодавно учені з Інституту Віктора Чанга у Сіднеї, наблизилися до розуміння того, як контролюється ритм скорочень серця і чому багато ліків можуть стати причиною потенційно смертельної аритмії.

Читайте також:

Учені з’ясували причини раптової зупинки серця

Вчені виростили серце з клітин ембріона миші

Медики розробили штучне серце

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: