Провайдерів змусили заблокувати торрент-портал

В Данії суд змусив усіх провайдерів заблокувати торрент-портал.

Суд зобов'язав всіх датських провайдерів заблокувати торрент-портал The Pirate Bay, повідомляє TorrentFreak. Компанії, які ігноруватимуть це рішення, будуть оштрафовані на велику суму.

Минулого року суд зобов'язав Tele2 заблокувати в Данії доступ до The Pirate Bay. Це сталося після того, як Міжнародна федерації фонографічної індустрії звинуватила провайдера в потуранні в порушенні авторських прав. У січні 2009 року доступ до The Pirate Bay добровільно заблокував найбільший датський провайдер TDC, щоб уникнути позовів з боку IFPI.

Але не всі провайдери Данії згодні з рішенням суду про блокування The Pirate Bay. Зокрема, TDC, Telia і Telenor заявили, що мають намір оскаржити це рішення у Верховному суді. Провайдери підкреслюють, що вони надають лише доступ в Мережу і не несуть відповідальності за порушення авторських прав їх абонентами в інтернеті.

Представники провайдера Telia заявили, що надання доступу до The Pirate Bay не є порушенням авторських прав. Вибір порушувати авторські права чи ні, знаходиться в руках абонентів провайдера, які користуються The Pirate Bay.

Шведська група противників копірайта заснувала торрент-трекер The Pirate Bay в 2003 році. Він дозволяє всім охочим безкоштовно викачувати фільми, музику та інші об'єкти, захищені авторським правом.

Гроші творці The Pirate Bay заробляють на рекламі. Влада Швеції намагаються закрити цей сайт з 2006 року.

Читайте також:

Московська міліція користується торрентами

Google розповів, що шукають українців в Інтернеті

В Голландії закрили 75 торрентів в один день

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: