Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Радіосигнал із голосом Гокінга відправили до найближчої чорної діри

Слова вченого були відправлені в космос за допомогою супутникової антени Європейського космічного агентства (ЄКА) в Себрерос.

Радіосигнал із Посланням миру та надії авторства покійного британського вченого Стівена Гокінга відправили у космос.

Як повідомляє видання Rolling Stone, сигнал відправлений у бік найближчої чорної діри 1А 0620-00 у п'ятницю, 15 червня, під час меморіальної служби поховання Гокінга. Його попіл поховали між останками сера Ісаака Ньютона та Чарльза Дарвіна в лондонському Вестмінстерському абатстві.

Слова вченого були відправлені в космос за допомогою супутникової антени Європейського космічного агентства (ЄКА) в Себрерос.

Фотогалерея У Кембриджі поховали генія фізики Стівена Гокінга (13 фото)

Трансляція - це "прекрасний і символічний жест, який створює зв'язок між присутністю нашого батька на цій планеті, його бажанням піти у космос та його дослідженням всесвіту", - сказала донька ученого Люсі Гокінг.

За її словами, "це послання миру та надії, про єдність і необхідність для нас жити разом у гармонії на цій планеті".

ВідеоВсесвітньо відомого фізика Стівена Гокінга поховають поряд із Ньютоном та Дарвіном

Родина науковця повідомила - поминальну службу за ним влаштують першого квітня. Відбудеться вона у Кембриджі - місті, де жив і працював вчений. А його прах поховають у Вестмінстерському абатстві.

Всесвітньо відомого фізика Стівена Гокінга поховають поряд із Ньютоном та Дарвіном

Сім'я, друзі та представники громадськості, які відвідали Вестмінстерське абатство, отримали копію запису з голосом Гокінга.

Відомий британський професор-фізик Стівен Гокінг помер 14 березня на 77 році життя через ускладнення бокового аміотрофічного склерозу.  У своїй останній роботі написав про існування паралельних всесвітів, схожих на наш.

Нагадаємо, що Стівен Гокінг попередив, що майбутнє суспільства залежить від того, чи зможуть люди знайти новий дім за межами планети Земля. Він додав, що пошуки планети для колонізації повинні початися вже зараз.

Залиште свій коментар

Вибір редакції