Rambler заявив про запуск порталу в Україні на тлі антиросійських санкцій

На цей сайт можна буде перенести поштову скриньку із заблокованих сервісів.

Російська компанія Rambler&Co заявила про запуск порталу в українському сегменті Інтернету.

Про це йдеться в заяві інтернет-компанії.

Сайт називається rambler.ua на ньому будуть публікуватися головні новини України, прогноз погоди та курси валют. "Робота порталу rambler.ua побудована на тих же принципах якості та незалежності", - заявили в компанії.

Також на сайті можна буде завести пошту.

"Всі бажаючі зможуть зберегти і перенести заблокований поштову скриньку з іншого сервісу та продовжити використовувати його зі старим адресою", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 15 травня президент України Петро Порошенко своїм указом увів у дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" щодо низки російських компаній. За інформацією, що міститься у додатку до рішення РНБО, пропонується терміном на три роки заблокувати активи російських сайтів "ВКонтакте", "Одноклассники", "Мейл.ру" та "Яндекс" та заборонити інтернет-провайдерам надавати доступ до вказаних ресурсів. 

У забороненій "ВКонтакте" своєю чергою кажуть, що завжди намагалися бути "поза політикою" та пообіцяли захищати інтереси своїх користувачів, яких в Україні нараховують 16 мільйонів щомісяця. Ринок відреагував на заборону падінням акцій підсанкційного "Яндекса".

Відео Українців не каратимуть за обхід заборони користування російськими ресурсами

Залиште свій коментар

Вибір редакції