Реєстрація доменів в зоні .рф почалася з сексу, стриптизу і кіно

Банк.рф, нерухомість.рф, іпотека.рф, секс.рф, знайомства.рф, кіно.рф, стриптиз.рф, хосинг.рф., дозвілля.рф, паркет.рф - найдорожчі і найперші назви.

Одразу за адресою "Россія.рф" в кириличній зоні інтернету почали з'являтися інші "красиві" назви.

Спроба боротися з кіберсквотерами не увінчалася успіхом, і вже абсолютно легально зареєстровані такі сайти, як "секс.рф", "стриптиз.рф", "іпотека.рф".

Пріоритетна реєстрація доменних імен у новій зоні почався 25 листопада. Щоб ніхто не захоплював "чужі" імена, першими отримали право зареєструватися державні організації і власники товарних знаків, назви яких збігаються з доменними іменами. Зрозуміло, тут же знайшлися люди, які пред'явили права на товарні знаки "кіно" і "секс".

Компанія Центру ефективних технологій та інформаційних систем (ЦЕТІС) в перший же день захопила близько двох десятків "найкрасивіших" імен. На неї тепер записані банк.рф, нерухомість.рф, іпотека.рф, секс.рф, знайомства.рф, кіно.рф, стриптиз.рф, хосинг.рф., дозвілля.рф, паркет.рф та інші сайти.

ЦЕТІС займається розробкою інтернет-проектів і є партнером одного з реєстраторів доменів - "Рег.ру".

Гендиректор "Рег.ру" Олексій Королюк підтвердив, що його компанія зареєструвала зазначені домени для ЦЕТІС, а їй вони потрібні були для клієнтів. Є підозри, що "Рег.ру" і ЦЕТІС контролюються одними і тими ж людьми. 42% акцій "Рег.ру" належать Олексію Миколайовичу Королюку, а 100% ЦЕТІС - нікому Миколі Івановичу Королюку. Олексій Королюк називає це збігом.

У ЦЕТІС є всі відповідні товарні знаки, стверджує Королюк. Наприклад, товарний знак "секс" зареєстрований по класу товарів "сумки жіночі, пляжні, валізи ...", а знак" кіно "- по класу" водонагрівачі, світильники, ліхтарі ...".

Цивільний кодекс забороняє реєструвати в якості товарних знаків загальновживані слова лише якщо вони вказують на призначення товару. Тобто не можна зареєструвати товарний знак "кіно" для кінотеатру, але можна назвати так журнал чи магазин.

Вартість преміум-доменів. Ru на вторинному ринку - близько 10 тис. доларів. Бувають і набагато дорожчі домени: наприклад, ім'я casino.ru торік продали за 235 тис. доларів, розповідає представник реєстратора Ru-Center Андрій Воробйов.

Скільки будуть коштувати домени. Рф, прогнозувати складно, оскільки поки вони не продаються.

Правила пріоритетної реєстрації розробляв "Координаційний центр домена. Ru". Але ЦЕТІС знайшла цілком законний спосіб обійти обмеження. Фірма підготувалася заздалегідь, отримала потрібні документи ще навесні, і тепер змогла скупити домени за 1200 рублів, а не брати участь в аукціоні, який відбудеться в перші тижні відкритої реєстрації.

"Координаційний центр домена. Ru" припускав, що в перший день домени. Рф будуть продаватися по 10 млн рублів, а далі ціна буде знижуватися.

Читайте також:

Вартість реєстрації домену в зоні ".рф" досягне 10 млн рублів

Україна подала заявку на реєстрацію домену "укр"

Росія зареєструє національний домен .РФ

Реєстрація сайтів у доменній зоні ".укр" почнеться за півроку 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: