Ринок мобільних ігор в світі буде рости на 16,6% щороку

Зростаюче споживання мобільних сервісів та поширення мобільних пристроїв роблять цей сегмент ігрової індустрії досить багатообіцяючим.

За прогнозами Pyramid Research, підрозділи телекомунікаційних досліджень компанії Light Reading Communications Network, в 2014 році світовий ринок мобільних ігор складе 18 млрд доларів, середньорічний темп зростання - 16,6%. Це зростання буде підкріплюватися як за рахунок розвинених ринків, так і посиленням позицій країн, що розвиваються.

Pyramid Research, підготувала п'ятирічний прогноз розвитку ринку мобільних ігор в країнах з економікою, що розвивається. У звіті детально проаналізовані ринки восьми країн - Бразилії, Китаю, Індії, Мексики, Нігерії, Польщі, Росії і ПАР.

За словами співавтора дослідження, зростаюче споживання мобільних сервісів та поширення мобільних пристроїв роблять цей сегмент ігрової індустрії досить багатообіцяючим.

Аналітиками компанії підраховано, що кількість мобільних гравців у всьому світі зросла з 55 млн чоловік в 2005 році до 183 млн у 2008 році. Споживання в країнах з економікою, що розвивається, до яких дослідники відносять і Росію, зростає надзвичайно високими темпами, кажуть вони.

Найбільш важливу роль у цьому процесі відіграють Китай та Індія, йдеться у звіті. Тут позначаються як зростаюче проникнення мобільного зв'язку, так і поширення нових додаткових сервісів, мереж 3G і збільшення кількості мобільних пристроїв.

Читайте також:

Мобільні телефони скоро замінять посадочні талони в аеропортах

Росіяни голосуватимуть на виборах з мобільних телефонів

Мобільний телефон знаходить "паличку Коха"

Мобільним операторам заборонили пропонувати "нульові" тарифи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: