Російські хакери вкрали таємницю глобального потепління

Хакери виклали в Інтернеті таємне листування вчених, з якого можна зробити висновок, що глобальне потепління - це міф.

Білий ведмідь
Можливо, на Землю очікує не потепління, а похолодання?
Російські хакери зламали сервери британського університету, який займається проблемами зміни клімату, та виклали тисячі документів і листів науковців в Інтернет.

З листування вчених можна зробити висновок, що останніми роками температура на Землі не підвищується, а, навпаки, знижується. А це означає, що попередження про глобальне потепління насправді міф, пишуть британські ЗМІ.

Серед документів, які стали надбанням громадськості, зокрема є лист професора Філа Джонса, який очолює Центр з вивчення клімату університету Східної Англії. Джонс пише, що розробив "трюк", який дозволяє приховувати зниження температури. Цей лист датований листопадом 1999 року.

Листи з подібною інформацією також були підписані вченими з університетів США та фахівцями NASA.

В університеті Східної Англії факт незаконного проникнення до їхньої комп'ютерної мережі підтвердили, але при цьому відмовилися коментувати, наскільки правдива опублікована в мережі інформація.

Розслідування факту зламу сервера наразі проводить британська поліція. Варто зазначити, що листи з'явилися в Інтернеті якраз напередодні міжнародного саміту, присвяченого зміні клімату, який пройде в Копенгагені 7-18 грудня.

Читайте також:

ООН боротиметься з потеплінням безкоштовними презервативами

Найвища гора Європи стала нижчою майже на півметра

Вчені запевняють, що за два десятиліття Арктика розтане

Кліматологи пророкують планеті глобальне похолодання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: