Російські школярі скачували з Інтернету порно в рамках проекту "Освіта"

Перевірки в шкільних Інтернет-класах показали, що діти мали необмежений доступ до будь-яких сайтів.

У школах міста Ухти республіки Комі  учні скачували в кабінетах інформатики з Інтернету ролики порнографічного характеру.

Освітні установи порушили законодавство у сфері реалізації національного проекту "Освіта" по напряму "Інформатизація освіти".

Після перевірки освітніх установ, яку провели прокуратура Ухти і фахівці відділу "К" МВС по Комі, стало ясно, що внаслідок відсутності програм фільтрації на комп'ютерах школярі мали відкритий доступ до Інтернет-ресурсів, несумісних із завданнями виховання і освіти неповнолітніх.

Простіше кажучи, учні лазили по Інтернет-сайтах еротичного і порнографічного змісту. "Жахливим є те, що на одному з комп'ютерів кабінету інформатики освітньої установи був виявлений порнографічний відеофайл. При цьому сам викладач інформатики навіть не знав, що такий файл взагалі зберігається на комп'ютері і доступний будь-якому користувачеві", - розповіли в прокуратурі.

Крім того, на комп'ютерах в кабінетах інформатики шкіл, що перевіряються, було встановлено ігрове програмне забезпечення, що не відноситься до учбового процесу: найбільш поширеною з'явилася гра Counter Strike.

Також в ході перевірки було встановлено, що контроль за використанням Інтернету в учбових цілях в школах не ведеться, облік часу використання мережі, а також відвідуваних Інтернет-ресурсів не здійснюється.

Читайте також:

В Європі продають мобільні телефони для чотирирічних дітей

В Україні з'явився сайт, де можна поскаржитися на порнографію в Інтернеті

У "Вікіпедії" з'являться відеоролики

Білі акули діють, як серійні вбивці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: