Мережа ресторанів "Тінькофф" виставлена на продаж у Twitter

Російський бізнесмен Олег Тіньков розмістив на своєму блозі в Twitter оголошення про продаж мережі ресторанів-пивоварень.

Власник мережі ресторанів-пивоварень "Тінькофф" і основний власник банку "Тінькофф кредитні системи" Олег Тіньков має намір продати свій ресторанний бізнес.

Оголошення про продаж належать йому 70% акцій мережі ресторанів-пивоварень компанії "Приватні пивоварні Тінькофф", зокрема бренду, він розмістив в своєму блозі на сервісі Twitter, запропонувавши посилати туди пропозиції про купівлю. У серпні 2008 року він продав близько 25% акцій мережі скандинавському фонду Mint Capital приблизно за 10 мільйонів доларів.

На думку виконавчого директора консалтингової компанії Restcon Андрія Петракова, російський ресторанний бізнес зараз не настільки сильний, щоб вкладати гроші в це підприємство. Петраков допускає можливість покупки "Тінькофф" інвестиційними компаніями з Східної Європи, які останнім часом виявляють цікавість до ресторанного бізнесу. При цьому він відзначає, що ціна повинна бути дуже низькою - не 40 мільйонів доларів, а як мінімум в 2 рази менше.

Створена в 1998 році компанія "Тінькофф" володіє мережею ресторанів-пивоварень в Москві, Санкт-Петербурзі, Новосибірську, Самарі, Уфі, Єкатеринбургу, Сочі й інших містах. Раніше Олегу Тінькову належав також бізнес по виробництву темно-зеленого пива. У 2005 році він продав його компанії AB-InBev (тоді просте InBev) за 167 мільйонів євро.

Читайте також:

За 30 скачаних пісень студент заплатить штраф у 675 тисяч дол.

Записку для Бога можна відіслати через Інтернет

В Інтернеті з'явилися особисті дані про голову таємної розвідки Великобританії

У мережі Twitter дозволили оптом купувати друзів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: