Російський вчений знайшов "останки інопланетян" на місці падіння Тунгуського метеориту

Науковець Євген Дмитрієв стверджує, що знайдені ним "стрімергласи" є фрагментами скелетів примітивних істот, занесених на Землю з інших планет.

Вчений російського Центру планетарного захисту НПО імені Лавочкіна Євген Дмитрієв виявив фрагменти скам'янілостей живих істот у місцях падіння на Землю Тунгуського і Краснотуранського метеоритів. На думку дослідника, цей факт доводить існування позаземного життя.

Як розповів Дмитрієв, під час досліджень в областях падіння небесних тіл він виявив особливі речовини - стрімергласи. Речовини, які він спочатку сприйняв за шлаки, за своїм зовнішнім виглядом нагадували зелено скло від пляшок.

За словами науковця, під час лабораторних досліджень з'ясувалося, що вміст кобальту та титану в речовинах утричі більший, ніж у звичайного темно-зеленого скла, міді – у 6 разів більший, нікелю - в 7,5 разів, цинку - у 20 разів, а марганцю - в 40 разів. В результаті після 15-річних досліджень учений дійшов висновку, що стрімергласи є фрагментами скелетів примітивних морських істот, що нагадують за своєю структурою частки сучасних морських губок.

Стрімергласи - уламки склоподібних голочок, видимі тільки під мікроскопом. Як вважає Дмитрієв, вони входять до складу ядер еруптивних комет, викинутих зі супутників Юпітера та інших планет-гігантів. На даний момент стрімергласи виявлені на місці падіння Тунгуського метеорита. Знахідку стрімергласів у Східних Альпах вчені пов'язують з падінням комети і масовим вимиранням біологічних об'єктів 65 мільйонів років тому. Стрімергласи виявлені також навколо озера Смердяче та інших озер Шатурського кратерного поля.

Проаналізувавши зібрані в різних місцях падіння двох метеоритів фрагменти, Дмитрієв припустив, що на планетах, з яких прилетіли комети, існували і продовжують існувати водні океани, насичені солями. Таким чином, проведені дослідження можуть підтвердити теорію про те, що життя на Землю було занесене кометами.

Тепер у планах вченого вивчення місць падіння інших метеоритів. Євген Дмитрієв хоче зрозуміти, чи продовжують і зараз небесні тіла приносити нові форми життя на Землю. Дослідник планує домогтися визнання серед російських вчених своїх ідей, які можуть покласти початок новій науці - кометній палеонтології.

Нагадаємо, Тунгуський метеорит упав на Землю в 1908 році. Це сталося в Сибіру в районі ріки Підкаменна Тунгуска. Його розмір становив 30 метрів, однак вибух, який стався після зіткнення, знищив дві тисячі квадратних кілометрів тайгового лісу. Ударна хвиля від 10-15 мегатонн вибуху двічі обійшла Землю. Минулого року вчені дійшли висновку, що вибух, скоріш за все, був викликаний зіткненням Землі з кометою.

Читайте також:

НАСА виявила у Сонячній системі "планету смерті"

В Україні розсекретили національний архів НЛО

У метеориті знайшли кристали твердіші за алмази

Росія врятує Землю від астероїда Апофіс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: