Росія зареєструє національний домен .РФ

Росія зареєструє національний домен .РФ. Після цього адреси російських Інтернет-сторінок будуть виглядати приблизно так: кремль.рф.

Росія подала до корпорації ICANN, що відає адресацією мережі Інтернет, заявку на реєстрацію національного домену .РФ.

Процедура займе близько місяця, але російські держоргани і власники товарних знаків вже з 25 листопада зможуть подавати заявки на реєстрацію власних доменів. Попередню реєстрацію RU-CENTER розпочав 11 листопада. Першими заявки подали Кремль ("кремль.рф") і адміністрація Єкатеринбурга ("екатеринбург.рф" і "екбург.рф").

Пріоритетна реєстрація доменів для власників торговельних марок завершиться 25 березня 2010 року. З квітня реєстрацію відкриють для всіх бажаючих. Перший час ціни на домени будуть завищені, а потім будуть визначатися ринком.

Росія - не єдина країна, яка вирішила зареєструвати домен, написаний символами національного алфавіту. 16 листопада заявку подав Єгипет, чий домен стане першим, написаним арабською. Якби він був написаний латиницею, то виглядав би як ".misr".

Корпорація ICANN дозволила кирилицю й інші алфавіти в іменах доменів 30 жовтня. Нові правила дозволяють використовувати в доменних іменах 100 тисяч нових символів.

Читайте також:

Створено "синтетичний алкоголь" - без похмілля та шкоди для печінки

NASA обстріляло Місяць і знайшло там воду

Google анонсував прискорювач Інтернету

Хакери почали зламувати розблоковані iPhone

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: