Росіяни хочуть купити частку в Facebook

Фонд Digital Sky Technologies готовий вкласти 200 мільйонів доларів в привілейовані акції компанії.

Російський фонд Digital Sky Technologies (DST) зацікавився покупкою частки в соціальній мережі Facebook, пише The Wall Street Journal.

За відомостями американського видання, фонд DST готовий вкласти 200 мільйонів доларів в привілейовані акції компанії і ще від 100 до 150 мільйонів в звичні акції.

Як наголошується в статті, виходячи із запропонованої суми можна зробити висновок, що вартість Facebook оцінюється інвесторами в 16,5 мільярди доларів.

Нагадаємо, що ще в лютому 2008 року Facebook була оцінена лише в 3,7 мільярди доларів.

Представники Facebook і Digital Sky Technologies не змогли прокоментувати інформацію про покупку акцій. Сума інвестицій залежатиме від того, скільки власників акцій, що працюють в Facebook, захочуть продати свою частку.

Акції Facebook, нагадаємо, не торгуються на біржі відкрито; з цим частково зв'язана складність оцінки компанії.

Останній відомий факт продажу акцій Facebook відбувся в 2007 році - тоді корпорація Microsoft придбала 1,6 відсотки акцій соціальної мережі за 240 мільйонів доларів.

Компанія Digital Sky Technology, що належить Юрію Мільнеру, Григорію Фінгеру і Алішеру Усманову, володіє частками в соціальних мережах "Вконтакте" і "Однокласники"; їй також належить контрольний пакет акцій порталу Mail.ru.

Соціальна мережа Facebook є найбільшою в світі. За даними на квітень 2008 року в ній було зареєстровано більше 200 мільйонів осіб.

Читайте також:

Facebook став найпопулярнішею соціальною мережею в світі

Терористи полюють на ізраїльтян через Інтернет

Microsoft створила соціальну мережу для надзвичайних ситуацій

Yahoo перетворюється на соціальну мережу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: