Російські правовласники судитимуться з українськими розробниками PocketBook

Мультимедійні планшети PocketBook незаконно, без згоди правовласників, закачали електронні тексти 79 творів.

Російська компанія "Книга по Требованию" і літературна агенція ФТМ звернулися до суду з позовом до компанії PocketBook (Україна), звинувачуючи її в грубому порушенні авторських прав.

Згідно з позовом, в мультимедійні планшети PocketBook незаконно, без згоди правовласників, закачані електронні тексти 79 творів, права на які належать позивачам.

За даними позивачів компанія PocketBook протягом 2010 року ввезла до РФ для реалізації через російські торговельні мережі не менше 100 тисяч мультимедійних планшетів PocketBook з контрафактними виданнями.

Виходячи з цього компанія заявила про позов на загальну суму 1 мільярд рублів компенсації (відповідно до законодавства РФ штраф за кожен факт порушення авторських прав може бути від 10 тисяч до 5 мільйонів рублів ).

Співвідповідачами по цьому позову будуть торгові мережі "М-Відео", "Ельдорадо" і "Білий Вітер", які торгували планшетами PocketBook з контрафактними виданнями.

Не виключено, що в цей список можуть потрапити й інші рітейлери, які продовжать торгівлю пристроями PocketBook з контрафактними виданнями.

Компанія PocketBook відмовилася від врегулювання цього питання шляхом переговорів.

Читайте також:

Розкрито секрети нової моделі iPad

Time склав ТОП-10 гаджетів 2010 року: лідером став iPad

В Україні розробили перший вітчизняний планшет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: