Російські студенти створили робоняню

Робоняня буде працювати у дитячих садочках, зокрема - робити з дітками зарядку. Вартість няні - 1000 євро

Російська студентська команда пройшла у фінал міжнародного Imagine Cup з проектом напівавтономної робоняні Robonanny. Пристрій призначений для використання в дитячих садках і інших освітньо-виховних закладах.

Учні Московського міського педагогічного університету запропонували збільшити інтерес дітей до навчання за допомогою робота, який проводить деякий набір сценаріїв, наприклад, няня проводить з дітьми вранці зарядку.

Робоняня складається з мультимедійного блоку, модуля Wi-Fi, контрольованих сервомоторами рук-маніпуляторів і IP-камери, що дозволяє оператору віддалено відслідковувати поведінку учнів. Няня вміє пересуватися за допомогою спеціальної колісної платформи.

Представлений на конкурсі прототип робоняні буде доопрацьовуватися. Наприклад, гіпсову голову і дерев'яний каркас замінять більш легкими і сучасними матеріалами. В даний час вага робота становить 15-20 кілограмів. Вбудованих батарей вистачає на 3-4 години роботи.

Робонянею вже зацікавилися російські венчурні фонди. За словами представників команди, їм вже запропонували скласти бізнес-план. Автори пристрою в ході презентації оцінили його вартість в 1000 євро.

Читайте також:

В Ірані створили людиноподібного робота

В Японії створили робота-немовля

У Тернополі відбулися перші в Україні змагання автомобілів-роботів

У Москві робот вирізав людині печінку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: