Російський корабель "Союз" з роботом на борту з другої спроби зістикувався з МКС

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Корабель доставив близько 670 кг сухих вантажів.

Російський космічний корабель "Союз МС-14" з роботом на борту з другої спроби зістикувався з Міжнародною космічною станцією.

Про це вранці 27 серпня повідомив "Роскосмос".

"Корабель "Союз МС-14" успішно зістикувався до російського сегменту Міжнародної космічної станції. Екіпаж готується до відкриття перехідних люків між кораблем і станцією", – йдеться в повідомленні.

"Союз МС-14" доставив на МКС близько 670 кг сухих вантажів.

Нагадаємо, транспортний пілотований корабель "Союз МС-14" з роботом Fedor, який повинен був пристикуватися до Міжнародної космічної станції, провалив завдання. Стикування з МКС повинно було відбутися о 08:30 24 серпня, проте до цього часу корабель перебував за 100 метрів від станції.

Все мало відбуватися в автоматичному режимі, "Союз МС-14" наблизився до МКС, зробив обліт станції і став навпроти причального модуля, проте потім на трансляції було видно, що системі автоматичного стикування "Курс" не вдалося стабілізувати корабель і почати зближення зі станцією. Після цього корабель з дистанції 96 метрів почав відходити від станції, трансляція припинилася.

Відео Російська депутатка заявила, що з ілюмінатора МКС бачила обстріли Донбасу українськими військовими

Представниця російської делегації на засіданні Парламентської Асамблеї ОБСЄ розгледіла обстріли Донбасу українськими військовими просто з космосу. Астронавтка, а нині - депутатка російської Думи - Олена Сєрова заявила, що, нібито, на власні очі бачила з ілюмінатора МКС, як від українських снарядів гинули мирні люди на Донбасі.  

Російська депутатка заявила, що з ілюмінатора МКС бачила обстріли Донбасу українськими військовими

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції