Розбите серце шкідливіше за алкоголізм: розлучені частіше ризикують померти передчасно - дослідження

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Розведені частіше страждають від пияцтва і проблем з грошима.

За даними нового дослідження, люди, які розлучаються, частіше вмирають передчасно порівняно з тими, хто має проблеми із вживанням алкоголю, грошима і тими, хто взагалі ніколи не перебував у шлюбі.

Про це пише Daily Mail.

Вчені влаштували опитування, у якому взяли участь 13 611 дорослих американців віком від 50 до 104 років і розпитали про їхнє життя за останні 16 років, між 1992 і 2008 роками. Потім вони зібрали дані про тих, хто помер в період з 2008 по 2014 рік, за допомогою національних звітів про смертність або інтерв'ю з родичами.

Учасники були опитані за 57 різним соціально-економічним чинниками, включно з історією безробіття, використанням продуктових карток для бідних та рівнем задоволеністю життям. Однак медичні та біологічні характеристики до уваги взяті не були.

Так, перше місце серед причин передчасної смерті посіло куріння, яке вдвічі збільшує ризик для людей. Одразу за ним послідувало розлучення, яке випередило за частотою передчасної смерті причину зловживання алкоголем, безробіття та відсутністю шлюбу впродовж життя.

Попередні дослідження також показали, що розведені частіше страждають від пияцтва і проблем з грошима, що потенційно погіршує проблему.

Нагадаємо, нове дослідження показує, що мозок може "вийти з ладу" після розриву, що призводить до ненормальних моделей спілкування і зниження функціональної організації. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції