Розділить вашу тугу. Віртуальна помічниця Алекса від Amazon тепер може бути "депресивною"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Популярний голосовий помічник тепер вміє говорити розчаровано.

Алекса (Alexa) – популярний голосовий помічник від компанії Amazon – "навчився" говорити в різному емоційному тоні. Про це повідомляє Mashable.

Як зазначає видання, тепер депресивний робот Марвін з книги Дугласа Адамса "Автостопом по галактиці" став реальністю. У середу, 27 листопада, Amazon оголосила про нову функцію голосового помічника – "Емоції Алекси". Тепер користувачі можуть вибирати одну з шести тональностей, в якій техніка буде спілкуватися з "господарем".

Дві основних: "щаслива/збуджена" або "розчарована/чуйна". Кожну з тональностей можна налаштувати в трьох режимах: висока інтенсивність, середня і низька.

В кінці вересня 2019 року Amazon оголосила, що незабаром користувачі зможуть "купувати" Алексі голоси знаменитостей. Наприклад, за 99 центів віртуальний асистент зможе говорити як Семюел Л. Джексон.

Алекса – віртуальний помічник вперше з'явився в розумних колонках Amazon Echo і Amazon Echo Dot в 2014 році. Асистент підтримує голосове спілкування, відтворення музики, подкастів і аудіокниг, складання списків справ, налаштування будильників, надання актуальної інформації про погоду, про трафік, спорт, новини і т. п., управління пристроями в розумному будинку.

Алекса доступна англійською, німецькою, французькою, італійською, іспанською, португальською, японською мовами, а також на панджабі, маратхі і гінді.

Станом на кінець 2018 року в цілому на близько 20 тисячах різних пристроїв встановлена Алекса.

Раніше користувачі "розумної" колонки від Amazon помітили, що вона несподівано починає сміятися, відмовляючись при цьому виконувати певні голосові команди. Користувачі говорять, що вона видає "диявольські звуки".

Відео Японські винахідники створили робота, який досліджує світ замість тяжкохворої людини

Однією з перших винахід протестувала шестирічна дівчинка з Йокогами. Вона має нервово-м'язову недугу - може рухати лише однією рукою й ногою. Дитині важко дихати сидячи, тож більшість часу вона лежить. Утім, завдяки роботу, вже змогла відвідати концерт улюбленої групи, керуючи електронним помічником за допомогою планшету.  

Японські винахідники створили робота, який досліджує світ замість тяжкохворої людини

Залиште свій коментар

Вибір редакції