Розкрита таємниця походження життя на Землі: всі люди - інопланетяни

Вчені отримали нові дані з експериментального дослідження, згідно з якими життя на Землю приніс метеорит. На їх думку, всі люди, які мешкають на Землі - інопланетяни.

Вчені отримали нову інформацію про появу життя на Землі. На їх думку, першопричиною появи земного життя були метеорити, які несли в собі всі необхідні для цього речовини, тобто, життя було занесене з космосу і люди на землі є інопланетянами.

Вчені підкреслюють, що з початку існування Землі, не було багатьох сполук, які є в буквальному сенсі життєво важливими. Перш за все мова йде про азот, на основі якого формувалися перші молекули, які можуть самовідтворюватися. Саме вони є попередниками ДНК.

Група дослідників під керівництвом професора Сандри Піццарелло з Університету штату Арізона (США) припустила, що джерелом азоту, який містить аміак, стали метеорити, більшість з яких походять з Поясу астероїдів між Марсом та Юпітером.

Фахівці вивчили метеорит Grave Nunataks 95229, виявлений в Антарктиді в 1995 році. Це космічне тіло, що відноситься до класу вуглистих хондритів CR-групи, багате на органічні речовини - зокрема, на амінокислоти гліцин та аланин, які відіграють важливу роль у біологічних процесах.

На щастя для науки, небесний гість, "що ховався" в антарктичних льодах, залишився недоторканим і практично не схильним до земного впливу.

У ході експериментів також вдалося встановити, що під впливом води, нагрітої до високої температури і, яка знаходиться під тиском (тобто в умовах "ранньої Землі"), метеорит виділяє аміак.

За словами Піццарелло, космічні тіла, які падали на нашу планету, здійснювали безперебійне постачання аміаку - а значить, і азоту. Останній ставав основою для біополімерів - ДНК, РНК і білків.

Гіпотези про те, що процес еволюції на Землі був запущений ззовні, вже були раніше озвучені, однак тепер це отримало експериментальне підтвердження.

Читайте також:

Учені: людина приречена на самотність у Всесвіті

Третина росіян вірить, що Сонце обертається навколо Землі

Вчені знайшли тупикову гілку еволюції - крокодилового кота

Через сто років на Землі не залишиться жодної людини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: