Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Розлютять багатьох": Цукерберг анонсував нововведення у Facebook

Політика соцмережі стане більш лояльною до контенту користувачів.

Марк Цукерберг повідомив, що Facebook буде відстоювати самовираження дописувачів та шифрування даних, пише CNN.

"Це новий підхід, і я думаю, що він розлютить багатьох людей. Але, чесно кажучи, старий підхід теж дратував багатьох, тож давайте спробуємо щось інше", - заявив Цукерберг на технічному саміті Silicon Slopes у п’ятницю в Юті.

Співзасновник та гендиректор Facebook додав, що раніше його компанії доводилося видаляти усе, що можна було визнати "занадто образливим", але зараз він змінює цей підхід.

"Нам усе частіше доводиться цензурувати різний контент, мені від цього дуже некомфортно", - сказав Цукерберг.

Він визнав, що соцмережа несе відповідальність за фільтр контенту, пов'язаного із тероризмом, експлуатацією дітей та підбурюванням до насильства, і запевнив, що "справді шкідлий контент будуть видаляти", проте відтепер фільтри будуть менш жорсткими.

Він також додав, що Facebook продовжить боротьбу за шифрування даних.

Як повідомлялося, кількість користувачів Facebook зросла до 2,5 млрд, а виручка соцмережі склала $70 млрд

Компанія Facebook була заснована 4 лютого 2004 року Марком Цукербергом і трьома його однокурсниками в період навчання в Гарвардському університеті.

29 січня стало відомо, що Facebook запускає функцію Clear History – інструмент дає змогу відв’язати інформацію зі сторонніх сайтів від профіля. Кожен користувач зможе побачити, які дані зберігає соцмережа у новому розділі Off-Facebook activity. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції