Розмір пеніса залежить від соціального середовища - доведено на качках

Американська вчена довела, що пеніси ростуть швидше і значно більшого розміру у тих самців, які звикли боротися і живуть у правильному соціальному оточенні.

На прикладі качурів Патриція Бреннан з Єльського університету (США) довела, що визначальний вплив на довжину пенісів пернатих цього виду зробило їхнє соціальне оточення.

Бреннан прийнявши за постулат, що статеві шляхи качок мають складну спіральну форму, нагадуючи за формою штопори, і досягають в довжину від половини довжини тіла птиці до її повної довжини, вирішила перевірити, чим обумовлений фактор відмінності в розмірах.

Дослідниця створювала групи качечок і селезнів з різним складом: деякі були парами, деякі складалися з 7-8 самців і самок 5-6.

Спостерігаючи за качками Бреннан зауважила, що пеніси самців у великих групах виросли на 15-25% довшими, ніж у самців в парах, яким не потрібно було змагатися за даму серця.

Загалом же, згідно із спостереженнями, орнітолога та її групи, "альфа"-самці відростили собі великі пеніси, в той час як статеві органи "бета"-самців були значно меншими.

Бреннан своєю роботою довела, що фізіологічний розвиток і еволюція видів обумовлена, серед іншого і реакцією на соціальне оточення. На її думку самці качок отримали свої видатні розміри саме завдяки змаганню.

Читайте також:

Збільшення пеніса загрожує інсультом

В Індонезії заборонили служити в поліції чоловікам зі збільшеним пенісом

Хлопець через ревнощі відрубав собі пеніс і викинув його в криницю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: