Розсекречені можливості Windows 8: розпізнає обличчя людини і підтримує 3D

Наступна версія Windows - "вісімка", або Windows.next - порадує користувачів безліччю нових функцій. Неофіційні дані про нову ОС потрапили в Інтернет.

В Інтернет потрапили слайди презентації Microsoft, які демонструють основні можливості нової операційної системи Windows 8.

Новинка буде помітно відрізнятися від існуючих продуктів софтверної корпорації. Несподіванки будуть починатися вже з включення комп'ютера - Windows 8 буде завантажуватися майже миттєво.

Однією з ключових можливостей нової системи стане нові методи аутентифікації користувача - використовуючи веб-камеру, комп'ютер буде автоматично розпізнавати обличчя людини, що сидить перед комп'ютером. Таким чином, цей процес більше не буде вимагати введення логінів і паролів.

Також в документах зазначено, що нова версія ОС отримає підтримку 3D-моніторів, бездротового з'єднання з моніторами і телевізорами, а також підтримку таких інтерфейсів, як USB 3.0 і Bluetooth 3.0.

Ще однією можливістю, яку напевно оцінять власники Windows-ноутбуків, стане підтримка динамічної яскравості, яка дозволяє в режимі реального часу змінювати освітлення дисплея ноутбука в залежності від кількості світла, що падає на нього. Також система повинна отримати більш "прозорий" інтерфейс.

Варто зазначити, що багато із заявлених можливостей не просто схожі на функціонал Mac OS X, а буквально безпосередньо копіюють його. Нагадаємо, що у наслідуванні Mac OS X свого часу звинувачували ще Windows 7, але в Microsoft зробили вигляд, що нічого не чули про критику.

Серед справді нових функцій можна виділити можливість "скидання" ПК до початкових налаштувань зі збереженням файлів. Цей функціонал може стати в нагоді, коли користувач змінив багато налаштувань і система почала працювати нетипово, а повертати все в ручному варіанті занадто довго.

В оприлюднених документ оговорено, що поки Windows 8 не готова навіть для внутрішнього тестування і фактично існує "в розібраному стані".

Офіційно в Microsoft досі нічого не повідомили про майбутню версію операційної системи. Справжність оприлюднених в Мережі даних у корпорації поки що не підтверджують, але й не заперечують.

Читайте також:

Представлений ноутбук з подвійним сенсорним екраном

Microsoft представила власні "молодіжні" смартфони

Windows 7 "вбиває" батареї для ноутбуків

Microsoft презентувала Internet Explorer 9

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: