Розсекречені перші фото "народних гібридів" від олігарха Прохорова

Опубліковані тізери гібридних хетчебека і кросовера, створення яких фінансує російський бізнесмен Михайло Прохоров. Назву для машин оберуть шляхом конкурсу.

В Інтернеті з'явилися тізери гібридних хетчебека і кросовера, створення яких фінансує російський олігарх Михайло Прохоров.

Фотографії та схеми перших двох моделей так званого "народного автомобіля" із зазначенням габаритів опубліковані в офіційному блозі групи "Онексім".

Стали відомі навіть деякі технічні подробиці новинок. Так, згідно з опублікованими зображеннями, довжина компактного автомобіля А-класу становитиме 3891 мм, висота - 1611 мм. Хетчбек гольф-класу буде значно довшим, ненабагато вищим, а розмір його колісної бази дорівнюватиме 2551 мм.

Зніми авто досить абстрактні, але з них стає зрозуміло, що дизайн кардинально відрізняється від ескізів, представлених навесні. Блогери захоплюються новим дизайном, щоправда, сумніваються, як такий автомобіль буде їздити російськими дорогами.

Раніше повідомлялося, що Прохоров збирається вкласти 150 мільйонів євро у будівництво заводу, який буде випускати "народні гібриди" - малобюджетні міські автомобілі з використанням абсолютно нових технологій. Згідно з планами його компанії "Онексім", серійне виробництво гібридів розпочнеться в липні 2012 року.

За попередніми даними, максимальна швидкість машини становитиме 120 кілометрів на годину, запас ходу - 400 кілометрів. Витрата палива у двигуні внутрішнього згоряння не перевищить 3,5 літра на сто кілометрів пробігу. Вартість авто коливатиметься в межах 10 тисяч доларів.

Назви для автомобіля поки що немає, з 1 липня і до 10 серпня розробники проводять конкурс серед усіх мешканців Росїі. На сьогодні прийнято більш ніж 7 тисяч заявок. Найбільш часто автори пропонують похідні від назв компаній-організаторів проекту "Онексім" і "Яровіт", від прізвища керівника – "Прохор", "Проша". Пропонуються і назви на кшталт "Чижик", а також географічні назви і назви тварин – Валдай, Карелія, Алтай, Малина, Мішук.

Читайте також:

Гібридний суперкар Porsche 918 Spyder запустили в серію

Росіяни випустили елітний броньовик з китових пенісів

Новий "монстр" від Bugatti побив світовий рекорд швидкості

Російський суперкар Marussia дебютував у Франкфурті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: