Сайт президента Придністров'я вкрали через кватирку

Зловмисники проникли в приміщення через кватирку, яка була залишена на ніч відкритою.

Сайти президента і МВС невизнаної Придністровської Молдавської республіки були на кілька днів заблоковані через крадіжку серверів компанії-постачальника інтернет-послуг. Обладнання було вкрадено з офісу науково-виробничого центру "Моніторинг".

Зловмисники проникли в приміщення через кватирку, яка була залишена на ніч відкритою, і винесли чотири системні блоки, що виконували функції серверів сайтів, йдеться в повідомленні.

Загальна сума збитку оцінюється в 2800 доларів. За даним фактом порушено кримінальну справу.

До теперішнього часу сайт МВС Придністров `я відновив роботу, проте загубленим виявився весь архів. Відновлення президентського сайту триває.

Відзначимо, в інтернеті існує як мінімум два офіційних сайту президента Придністровської молдавської республіки - president.pmr-gov.org і president-pmr.org. Перший в даний момент працює справно, другий ж при спробі завантажити його в будь-який із запропонованих версій - російської або англійської - видає статус помилки.

Системні блоки, а також клавіатура з мишкою, сірий монітор, дві колонки і дерев'яний стілець були викрадені з будівлі ТОВ "НПЦ Моніторинг" у місті Бендери.

Читайте також:

НАТО вимагає вивести російські війська з Придністров’я

Придністров’я прийме нову конституцію за російським зразком

Молдова вимагає вивести російські війська з Придністров'я

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: