Сайт "Вконтакті" запустив власну "аську"

Найбільша соцмережа в Рунеті запустила тестову версію внутрішнього чату миттієвих повідомлень, який згодом можуть інтегрувати з ICQ.

Соціальна мережа "Вконтакті" почала тестування власного сервісу миттєвих повідомлень. Поки що він розрахований тільки на внутрішню аудиторію ресурсу, але пізніше може бути інтегрований з ICQ - за деякими даними, фонд DST, що є співвласником "Вконтакті", веде переговори про покупку "аськи".

Поки що чат в режимі реального часу працює в тестовому режимі, тому скористатися сервісом зможе тільки перший мільйон користувачів з 60 мільйонів учасників соціальної мережі. У верхній панелі меню з'явилася опція "швидкі повідомлення", за допомогою якої користувач переходить у спеціальне вікно для чату.

Сервіс дозволяє писати один одному повідомлення, відображає історію листування, список контактів і статуси учасників (онлайн або офлайн). Функція доступна тільки в режимі "тет-а-тет", декілька учасників не можуть брати участь в одній бесіді.

Зауважимо, що у 2008 році власний чат запустила найбільша у світі соціальна мережа Facebook. Повідомлення в Facebook Chat можна відправляти і отримувати не тільки на сайті, але також за допомогою деяких зовнішніх програм, наприклад Miranda або Pidgin. Ресурс MySpace пішов ще далі і зробив власну програму для обміну миттєвими повідомленнями MySpaceIM.

Створення чату є логічним кроком, оскільки багато хто використовує соціальні мережі саме для обміну миттєвими повідомленнями. На даний момент вже існує низка програм, які доставляють повідомлення з "Вконтакті" до клієнтських програм IM (Instant Messenger - сервіс миттєвих повідомлень).

Втім, у "Вконтакті" є шанс вирішити ці технічні проблеми і повністю інтегрувати свої "швидкі повідомлення" з "аською". Це стане можливо, якщо один із співвласників соцмережі, фонд DST (Digital Sky Technologies), купить ICQ, яка зараз входить в американський телекомунікаційний холдинг AOL. Переговори про це як і раніше тривають, планована сума операції - 200–300 млн доларів.

Читайте також:

Сайт Вконтакте.ру оголошений порнографічним ресурсом

ICQ виставили на продаж

Google перестане підтримувати Internet Explorer 6

Паролі користувачів "Вконтакті" виклали у відкритий доступ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: