Сайти британської Times та Sunday Times стануть платними

Керівництво видання вирішило брати плату за доступ до Інтернет-ресурсів Times. Добовий абонемент коштуватиме два долари, тижневий - чотири долари.

У червні сайти британських газет Times і Sunday Times стануть платними.

Корпорація News International, що володіє виданнями, оголосила, що за добу доступу до ресурсів буде стягуватися плата в розмірі 1 фунту стерлінгів (близько двох доларів, або півтора євро), за тиждень - 2 фунти (4 долари або 3 євро). Передплатникам друкованих версій платити не доведеться.

Зараз обидва ЗМІ представлені в Мережі єдиним сайтом - TimesOnline.co.uk. Власні ресурси - TheTimes.co.uk і TheSundayTimes.co.uk - у них з'являться в березні.

"У цей вирішальний для журналістики момент необхідно перетворити ділові новини в економічно захоплюючу пропозицію. Ми пишаємося нашою журналістикою і з чистою совістю стверджуємо, що вона має економічну цінність ", - говорить Ребека Брукс, виконавчий директор, і додає, що прикладом незабаром підуть дві інші газети видавничого дому - Sun і News of the World.

"Наш новий сайт, що володіє сильним, ясним дизайном, об'єднає всю принадність друкованої версії з універсальністю цифрових засобів масової інформації, - підкреслив Джеймс Хардінг, редактор Times. - Ми хочемо, щоб люди не просто читали газету, але були її частиною. На сайті TheTimes.co.uk буде багато відеороликів, динамічної інфографіки, інтерактивних коментарів і навіть персональна стрічка новин".

У січні, нагадаємо, американська газета New York Times оголосила про плани переведення частини свого веб-представництва в платний доступ. Financial Times і Wall Street Journal вже перейшли на онлайн-підписку.

Читайте також:

Файлообмінник Rapidshare розкаявся й обіцяв позбутися піратського контенту

ДНК-аналіз розкрив "прокляття Рюриковичів"

Розроблено перші у світі електронні труси з функцією SMS

NASA призначило дату нового старту Discovery

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: