Samsung безкоштовно роздає смартфони власникам дефектних iPhone 4

Власникам iPhone4, які поскаржилися на свої новітні гаджети, південнокорейська компанія Samsung пообіцяла абсолютно безкоштовно видати новий "гуглофон".

Корпорація Samsung у Великобританії вдалася до безпрецедентного PR-ходу: власникам iPhone4, які мають проблеми з якістю зв'язку, компанія почала роздавати власні смартфони під управлінням Google Android.

Акція Samsung була приурочена до старту продажів свого нового флагманського "гуглофона" у Британії. Власникам iPhone4, які поскаржилися у Twitter на свої нові смартфони, компанія пообіцяла абсолютно безкоштовно видати новий "гуглофон" від південнокорейського виробника - щоб користувачі змогли "відчути різницю".

Єдине, що було необхідно зробити власникам гаджетів Apple для отримання подарунка, - повідомити Samsung про свій тарифний план.

"Останнім часом ми звернули увагу на велику кількість споживачів, незадоволених продукцією наших конкурентів. Ми вирішили зв'язатися з цими людьми і замінити їхні гаджети на нашу новинку. Ми впевнені, що, випробувавши наші моделі у справі, споживачі зрозуміють, наскільки вони гарні", - заявили представники Samsung .

Нагадаємо, днями корпорація Apple була визнана світовим лідером за кількістю виявлених в її програмних продуктах вразливостей.

Проблеми з антеною в iPhone4 були виявлені одразу після презентації новинки. Смартфон навіть протестував союз споживачів США: за офіційним висновком організації, гаджет має серйозні проблеми з прийомом сигналу, тому фахівці не рекомендували його купувати до усунення недоліку. Так, новітній смартфон втрачає сигнал, якщо його взяти в руки. Це трапляється через закриття пальцем антени на бічній стороні телефону.

В Apple проблеми пояснили невірним алгоритмом роботи індикатора прийому сигналу - за словами представників компанії, смартфони показували надто багато поділів, і тим самим вводили користувачів в оману щодо реальної якості сигналу.

Читайте також:

Apple стала світовим лідером за кількістю вразливостей

Споживачам не рекомендували купувати iPhone4

Samsung та Armani випустили "наймодніший" смартфон

Представлено "бабусефон" з двома SIM-картами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: