Samsung представила двоядерний мобільний процесор

Samsung випустив двоядерний мобільний процесор під кодовою назвою Orion, що базується на ядрі ARM Cortex A9 і володіє тактовою частотою в 1 гігагерц.

Компанія Samsung випустила двоядерний мобільний процесор під кодовою назвою Orion. Чіп базується на ядрі ARM Cortex A9 і володіє тактовою частотою в 1 гігагерц.

Процесор виготовлений із застосуванням 45-нанометрового техпроцесу і має мегабайт кеша другого рівня. Також в Orion вбудований чип GPS, що дозволить пристроям на його основі підтримувати геолокаційні сервіси.

Ще однією особливістю чипа Samsung стане підтримка трьох екранів. Корейська компанія уточнює, що мова йде про два екрани, розташовані на самому пристрої, і зовнішній екран, передача сигналу на який буде відбуватися через інтерфейс HDMI. Пристрої на базі нового процесора зможуть відтворювати відео стандарту високої чіткості (1080p), а також будуть підтримувати 3D-ігри.

Очікується, що Orion буде застосовуватися в нових моделях смартфонів і планшетів. Перші клієнти Samsung отримають чип до кінця 2010 року, а в масове виробництво він надійде на початку 2011 року.

Варто зазначити, що процесор Samsung не перший двоядерний чип. Так, на ринку вже представлені процесори Qualcomm Snapdragon з тактовою частотою до 1,2 гігагерца.

Нагадаємо, нещодавно Samsung представила свій планшетний комп'ютер Galaxy Tab.

Читайте також:

Samsung безкоштовно роздає смартфони власникам дефектних iPhone 4

У Японії придумали браслетний комп'ютер

Влада США легалізувала злам смартфонів

Залиште свій коментар