Samsung розробляє телевізори, в яких можна перемикати канали силою думки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нове програмне забезпечення, в першу чергу, розраховане на людей з обмеженою рухомістю.

Компанія Samsung створює програмне забезпечення для смарт-телевізорів, яке дозволяє керувати пристроєм завдяки мозковим хвилям.

Як пише CNet, дослідження під назвою Project Pontis покликане для того, щоб полегшити життя людям з інвалідністю, зокрема тим, хто має паралізовані кінцівки. Розробники хочуть, аби нове обладнання дозволило людям з обмеженою рухомістю перемикати канали та керувати звуком пристрою з допомогою мозку.

Проект розробляється близько трьох місяців у Швейцарії, спільно з Центром нейропротезування місцевого політехнічного вишу. Другий прототип виробу було представлено на конференції для розробників у Сан-Франциско.

Першим кроком до контрольованого мозком телевізора став збір даних про типову поведінку мозку людини під час вибору фільму для перегляду. Нинішній прототип завдяки 64 датчикам збирає дані про мозкові хвилі та рухи очей, які відбуваються під час вибору того чи іншого телевізійного продуку. Пристрій фіксує реакцію на певний фільм, і згодом завдяки широкій базі таких реакцій, можна буде обирати що подивитись без рук. Розробники кажуть, що в майбутньому хочуть піти далі і спиратися лише на мозкову активність, що розширить можливості людей, які мають проблеми з очима.

 "Найголовніше, що ми маємо врахувати, - це те, що всі люди різні. Ми віримо в те, що зможемо персоналізувати нове обладнання для кожного", - зазначив розробник.

Планується, що вже у другому кварталі 2019 року прототип буде готовий для тестування пацієнтами у лікарнях Швейцарії.

Нагадаємо, компанія Samsung увійшла до десятки найдорожчих брендів світу - його вартість оцінюють у 59,9 млрд доларів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції