Samsung випустив прозорий ноутбук

Компанія Samsung продемонструвала переваги OLED-дисплеїв, збудованих на основі органічних світлодіодів.

Південнокорейська компанія Samsung представила перший у світі ноутбук з прозорим екраном. Причому ця особливість не заважає працювати і навіть дивитися відео з яскравою і чіткою картинкою.

Прототип портативного комп'ютера, екран якого в неробочому стані прозорий, а в робочому демонструє якісне відео, знадобився Samsung для демонстрації переваг OLED-технології, яку компанія має намір широко застосовувати у різних гаджетах.

Як відомо, OLED-дисплеї збудовані на основі органічних світлодіодів. Порівняно із звичайними рідкокристалічними екранами вони споживають менше електроенергії і відрізняються у кращий бік з погляду якості зображення.

Ноутбук Samsung має прозорий екран, який дозволяє приблизно 40% світла проходити через його ділянки, що не працюють. І це не єдиний гаджет від Samsung, в якому застосована перспективна OLED-технологія.

На тій же виставці CES-2010 південнокорейська компанія представила мультимедійний плеєр IceTouch з дводюймовим прозорим сенсорним екраном і цифровим бейджем, на вигляд дуже схожим на звичайний.

Проте тонка прозора пластина з фотографією власника і його даними насправді є тим же OLED-екраном, інформацію на якому можна змінювати за необхідності. Крім того, цифровий бейдж можна використовувати і як флешку для зберігання даних.

Читайте також:

Порнофільми зніматимуть у 3D

Американці представили планшетник для бідних за 75 доларів

Synaptics представила повністю сенсорний "телефон майбутнього"

У Києві представили найтонший у світі ноутбук

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: