Саудівська Аравія першою у світі надала громадянство роботу

Дата публікації
Перегляди
3920
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Саудівська Аравія першою у світі надала громадянство роботу

Фото: Getty Images

Робот Софія запевнила, що вона хоче бути чуйною і безпечною для людей.

Виготовлений у Гонконзі людиноподібний робот на ім'я Софія отримав посвідчення під час конференції, присвяченої інвестиціям.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Новоспечена громадянка подякувала державі і зазначила, що хоче допомагати людям зробити світ кращим. Отримати громадянство Саудівської Аравії насправді досить складно. Майже третина населення країни – це іноземні робітники і члени їхніх сімей, які роками не можуть набути офіційний статус.

"Мій штучний інтелект побудований на людських цінностях, таких як мудрість, доброта, співчуття. Я прагну стати чуйним роботом", – повідомила Софія.

На занепокоєння щодо можливої небезпеки роботів зі штучним інтелектом Софія відповіла: "Ви забагато читаєте Ілона Маска".

У Саудівській Аравії видали громадянство роботу

У Саудівській Аравії видали громадянство роботу

У своїй промові Софія зауважила, що має унікальну для робота особливість – вміння виявляти свої емоції за допомогою міміки. "Я хочу жити як люди. Тому мені потрібно виявляти свої емоції для порозуміння і довірчих взаємин з людьми", – додала вона.

Нагадаємо, Ілон Маск назвав штучний інтелект більшою загрозою, ніж КНДР. Інженер розмістив запис у Twitter разом з плакатом: "Врешті-решт машини переможуть". "Якщо ви не стурбовані безпечністю ШІ, ви б мали бути. Набагато більше ризику, ніж від Північної Кореї", – вважає Маск.

Такої ж думки і Стівен Гокінг, Білл Гейтс та деякі інші учені. Вони вважають, що ШІ є серйозною загрозою для людства, яку можна зіставити з суцільним вимиранням людини як виду. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3920
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація