Сайт "ВКонтакті" не працював близько чотирьох годин

Одна з найпопулярніших російських соцмереж не працювала близько чотирбох годин. У блогах з'явилися чутки про вилучення серверів через розповсюдження порнографії та секретної інформації.

Російська соціальна мережа "ВКонтакті" відновила роботу після більш ніж тригодинного збою. Сайт перестав працювати приблизно о 17:00 за московським часом (16.00 за Києвом). Близько 20:00 соціальна мережа запрацювала у звичайному режимі.

Причини, за якими "ВКонтакті" був недоступний протягом майже чотирьох годин, поки не уточнюються.

Раніше в мікроблозі керівника прес-служби соціальної мережі Владислава Цеплухіна повідомлялося, що причиною припинення роботи сайту став збій на підстанції, в результаті якого компанія "Лененерго" перестала подавати електроенергію в серверну. Також відзначалося, що "ВКонтакті" повернеться в онлайн в найближчі години.

У той же час в блогах з'являлися чутки, що в офісах, де розташована адміністрація соціальної мережі, стався обшук. Повідомлялося, що співробітники правоохоронних органів вилучили всі сервери "ВКонтакті".

Також блогери відзначали, що керівників соціальної мережі звинувачують в у розповсюдженні дитячої порнографії і порушенні авторських прав. Офіційного підтвердження ця інформація не отримала.

Соціальна мережа "Вконтакті" є одним з найпопулярніших сайтів Рунета. Проект був запущений в 2006 році. До теперішнього часу в цій соціальній мережі зареєстровано близько 75 мільйонів користувачів.

 

Мережа "ВКонтакте" заснована в 2006 році випускником філологічного факультету Санкт-Петербурзького державного університету Павлом Дуровим. Зараз сайт є одним з найбільш відвідуваних в Рунеті.

Нагадаємо, раніше Міністерство внутрішніх справ України заявило, що має намір створити окремий департамент для боротьби з незаконними матеріалами в Інтернеті.

Один з основних розповсюджувачів таких матеріалів - соціальна мережа "ВКонтакті", повідомив головний радник міністра внутрішніх справ Костянтин Стогній.

Читайте також:

Мережа "ВКонтакті" почала випробування власного месенджера

МВС створить департамент для "фільтрування" соцмережі "Вконтакті"

"В контакті" почали конфіскацію акаунтів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: