СБУ заблокувала роботу популярного західного пошуковика

Власники пошукової системи у мережі Usenet - Newzleech - поскаржилися, що їх відключили від Інтернету українські спецслужби.

Служба безпеки України заблокувала роботу одного з популярних пошуковиків у мережі Usenet - Newzleech. Відповідне оголошення залишили на непрацюючому сайті власники ресурсу.

Newzleech припинив працювати декілька тижнів тому. Як пише західне видання мережевих новин FreakBits, 19 листопада співробітники СБУ в Дніпропетровську вилучили сервери у найбільшого місцевого провайдера ColoCall, послугами якого користувався і Newzleech.

За офіційними даними СБУ, раніше в Дніпропетровську було порушено кримінальну справу за фактом несанкціонованого збуту і поширення інформації з обмеженим доступом одним з кабельних інтернет-провайдерів регіону.

У рамках розслідування за постановою суду СБУ провела обшуки в ColoCall. Під час огляду на серверному устаткуванні були виявлені бази даних державних установ, які містять інформацію з обмеженим доступом і є власністю держави, - більше мільйона зразків комп'ютерних програм, фонограм і відеофільмів, які поширювалися з порушенням авторських прав.

Серверне устаткування, на якому розміщувалися інформаційні ресурси, було вилучене для проведення технічного дослідження і оцінки.

В результаті дій СБУ постраждали і багато інших клієнтів ColoCall, що викликало хвилю обурення і скарг до уряду. Варто зауважити, що зокрема послугами провайдера користувався один з найбільших торент-трекерів у світі Demonoid.

Власники Newzleech повідомили, що планують відновити роботу ресурсу до кінця року.

Читайте також:

The Pirate Bay переїхав до України

Україна пережила найпотужнішу DDОS-атаку за всю історію Уанету

За домен .ua почалася війна ціною в 25 млн грн

Боротьба з порно в Україні може перетворитися на Інтернет-цензуру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: