Ще чотири IT-компанії припинили співпрацю із китайською Huawei

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Напередодні про таке рішення оголосили в Google.

Одні з найбільших компаній-виробників чіпів Intel, Qualcomm, Xilinx та Broadcom також вирішили припинити співпрацю із китайською компанією Huawei.

Про це пише Bloomberg із посиланням на джерела в компаніях.

За їхніми словами, керівництво повідомило своїм співробітникам, що призупиняє виготовлення чіпів для Huawei до подальших рішень влади США.

Нагадаємо, комп'ютерні мережі США від 15 травня будуть працювати в режимі надзвичайної ситуації. Він введений рішенням президента країни Дональда Трампа. Глава Білого дому пояснив, що хоче захистити американців від "іноземних супротивників", тому забороняє компаніям використовувати ризиковані, на думку офіційної влади, телекомунікації виробників з-за кордону.

Після указу Трампа Мінфін США вніс китайську компанію Huawei до санкційного списку. Продукція цього бренду викликає занепокоєння в США і низці інших країн – китайців підозрюють у стеженні за користувачами і використанні уразливих місць в інфраструктурі інших країн

ВідеоМіністерство торгівлі США внесло в "чорний список" китайського виробника телекомунікацій Huawei

Зробити це дозволив указ Дональда Трампа про надзвичайний економічний стан у США. Він спрямований на захист інформаційних технологій від іноземних загроз. У Вашингтоні вважають, що устаткування та технології Huawei можуть використовувати спецслужби Китаю.  

Міністерство торгівлі США внесло в "чорний список" китайського виробника телекомунікацій Huawei

Залиште свій коментар

Вибір редакції