Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Щоб бути щасливим, слід їздити у відпустку чотири рази на рік

Вчені радять розділити відпустку на чотири частини. Короткий, але частий відпочинок приносить більше щастя.

Вчені з'ясували, що людині відпочивати по чотири рази на рік, але не довго. Саме короткі й часті відпустки роблять людину щасливою.

Так під час міні-відпустки щасливі спогади запам'ятовуються більше. А під час одного великого відпочинку відчуття щастя від зміни обстановки та пізнавання нових місць швидко притупляється.

Психологи вважають, що люди, які розбивають свою відпустку на кілька частин, щасливіші від тих, хто проводить всі дні відпочинку за один раз.

Як стверджує професор Ден Ар'їлі з Університету Дьюка в Північній Кароліні, на сьомий день відпочинку щастя згасає і час, проведений у відпустці після цього, вже не такий приємний, як перший, тому що він уже не приносить такого радісного хвилювання. Ось чому чотири міні-відпустки на рік дають набагато більше користі для психічного здоров'я, ніж ви очікували.

Однак, інші психологи стверджують, що часті поїздки збільшують стрес: численні перельоти, розміщення в готелях, акліматизація і тому подібні проблеми вимагають певних емоційних витрат. І з цієї ж причини - відпочивати потрібно хоча б - один-два рази на рік. А для частих перерв - туристи зможуть відпочити на вихідні, свята і Різдво.

Нагадаємо, що британські психологи дійшли висновку, що люди, котрі задоволені своїм життям, воліють більше читати, ніж дивитися ТБ. А чим людина нещасніша, тим більше часу вона проводить перед телевізором.

Читайте також:

Обама пішов у відпустку разом з сім'єю і радником по боротьбі з тероризмом

Литвин повернувся до роботи через хворобу, яку отримав у відпустці

Стало відомо, як Янукович відпочивав у Криму

Де насправді відпочивають українські міністри

Залиште свій коментар

Вибір редакції