Тихоокеанський острів уперше в історії повністю перевели на сонячну енергію

Тепер 600 мешканців острова можуть назавжди відмовитись від споживання дизельного палива.

Вперше в історії людства острів Тау у Тихому океані повністю перейшов на сонячну енергію. Таким чином американська компанія Tesla Motors відсвяткувала підписання угоди про злиття із Solar City. Про це повідомляється в офіційному блозі Solar City.

Компанія встановила сонячні панелі та батареї, які повністю забезпечують потребу в енергії всіх 600 жителів острова Тау, що входить до складу Американського Самоа.
 
Для такого повномасштабного переходу на альтернативну відновлювану енергію довелося встановити 5328 сонячних панелей SolarCity і Tesla потужністю 1,4 МВт кожна, а також 60 Tesla Powerpack для її зберігання.  Зазначається, що батареї перезаряджаються за 7 годин сонячної погоди, а на Тау така погода майже завжди. До того ж виробленої енергії вистачить на три дні життя без сонця.

У зв'язку з таким переходом, у жителів острова повністю зникне необхідність постачати дизельне паливо, якого місцеві мешканці споживають приблизно 412 тис. літрів на рік.

"Пам'ятаю, як катер не міг дістатися сюди протягом двох місяців, - згадує місцевий житель, власник магазину продуктів Кіт Асун. - Ми залежимо від катера в усьому, включаючи дизельне паливо для всіх генераторів. Як тільки воно закінчується, ми намагаємося заощаджувати, використовуючи генератори тільки вранці і після обіду. Водопровід тут теж працює на насосах... Я пам'ятаю, як в дитинстві ще використовували свічки для освітлення. Зараз 2016 рік, але проблеми у нас все ті ж", - говорить житель острова.

Нагадаємо, дві китайські корпорації заявили про будівництво сонячної електростанції в зоні відчуження Чорнобильської АЕС уже в 2017 році. За словами керівника проекту, сонячна електростанція вироблятиме 1 Гігават електрики.

В компанії Tesla розробили “сонячний дах”, що опалює будинок

Учені сконструювали панелі, які імітують звичайну черепицю. Упродовж дня "розумне покриття" збирає сонячну енергію, за рахунок якої потім опалює будинок, гріє воду та навіть заряджає електромобіль. Презентував опалення майбутнього в Лос-Анджелесі директор компанії Ілон Маск. У тому, що воно справді працює, глядачі впевнилися самі - на їхніх очах будівельники замінили дах будинку та зарядили авто.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: