Секрет міцного шлюбу: вага дружини не повинна перевищувати ваги чоловіка

Секрет міцного шлюбу: вага дружини не повинна перевищувати ваги чоловіка

Ілюстрація

У ході чотирирічного дослідження 169 подружніх пар у віці до 35 років щопівроку відмічали свою вагу та наскільки щасливий кожен з них в шлюбі.

Фахівці університету Теннесі оприлюднили результати чотирирічного дослідження, присвяченого стосункам між подружжям, згідно з якими стосунки триватимуть довше, якщо вага дружини не буде перевищувати вагу чоловіка.

В ході дослідження, вчені відібрали 169 подружніх пар у віці до 35 років. Всіх учасників проекту вчені попросили раз на півроку протягом чотирьох років записувати свою вагу, вказуючи, наскільки щасливий кожен з них в шлюбі. Таким чином, вчені збиралися простежити, чи впливає вага подружжя на міцність їхніх стосунків.

У результаті виявилося, що найміцніші стосунки були в тих сім'ях, де чоловік важив більше за дружину.

Однак експерт із родинних стосунків Джин Ханна Едельштейн не згодна з висновками вчених з Теннесі. "Я сильно сумніваюся, що чоловіки можуть кинути своїх дружин тільки через те, що ті важать більше від них. Для розірвання шлюбу повинні бути набагато більш вагомі причини", - заявила вона.

Нагадаємо, вчора повідомлялося, що американські вчені з Каліфорнійського університету в Берклі дійшли висновку, що запорукою щасливого сімейного життя є схожість партнерів в рисах характеру, а також спільні інтереси.

Читайте також:

Учені: оральний секс допомагає швидше вийти заміж

Учені вивели нову формулу вдалих сімейних стосунків

Скандали роблять шлюб щасливішим і міцнішим

Жінки визначилися, кого вважати справжнім чоловіком

Повʼязані теми:

Наступна публікація