Секрет вічної молодості заховано у геномі дівчинки, над якою не владний час

Американка Брук Грінберг у свої 17 років виглядає як кількарічна дитина, має вагу 7 кг і зріст 76 см: вчені впевнені, що її генна мутація приховує загадку старіння.

Американські вчені сподіваються розгадати загадку старіння, розшифрувавши геном 17-річної дівчинки, яку унікальна генна мутація назавжди "заморозила" в тілі дитини.

Американка Брук Грінберг у свої 17 років виглядає приблизно на 1-2 роки, має вагу 7 кг і зріст 76 см. Розумово вона залишається на рівні однорічної дитини, дівчинка не здатна жити самостійно, їй потрібен цілодобовий догляд та нагляд батьків.

Попередні дослідження ДНК Брук навели науковців на думку, що вона не росте через збої в генах, які відповідають у нормальних людей за старіння. Річард Уолкер з Медичної школи Університету Південної Флориди, який керує дослідженнями, сподівається, що на прикладі Брук вдасться ідентифікувати такі гени, проникнути у механізми їхньої роботи, навчитися ними керувати.

"Ми вважаємо, що у неї виявлена мутація в генах, які відповідають за старіння і розвиток, тому вона, у певному сенсі, "заморожена в часі". Якщо ми порівняємо її геном зі стандартним зразком, ми зможемо навчитися виявляти ці гени і розуміти, що саме і яким чином вони контролюють", - зазначив професор.

Пацієнтка, попри "вічну молодість", страждає на серцево-судинні захворювання, в тому числі, напади, а також виразку. Особливість стану Грінберг в тому, що при дитячому рівні розвитку головного мозку її кістки є набагато "дорослішими". Експерти не знають, як довго пацієнтка зможе прожити за такої аномалії.

Читайте також:

Вчені знайшли "ген Пітера Пена", який зупиняє старіння

Японці створили омолоджувальну жуйку із платини

Тривалість життя людини можна визначити за її обличчям

Серед мешканців Океану знайдено безсмертну істоту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: