Секс-робот на будь-який смак: як у Китаї створюють інтелектуальні ляльки для дорослих (11 фото)

Клієнти можуть ще й поговорити зі своїми секс-іграшками.

На тлі прагнень Пекіна стати світовим центром штучного інтелекту і впровадити технологію в усі сфери життя, деякі китайські підприємці підкорюють нові горизонти: індустрію секс-іграшок.

Про це пише Reuters.

WMDOLL, один з найбільших виробників ляльок в Китаї запустив виробництво секс-іграшок зі штучним інтелектом наприкінці 2016 року. Так, вони можуть підтримувати просту розмову та рухати очима, руками та тілом.

Також клієнти можуть персоналізувати своїх ляльок, обравши різні варіанти зовнішності, включно зі зростом, зачіскою і кольором очей.

Штучний інтелект, яким обладнані ляльки, поки що порівняно простий: вони можуть відповідати на запитання, але не можуть вести тривалі розмови. Іграшка використовує словник, підключаючись до бази даних, яку підтримує китайським технічним гігантом Baidu.

Водночас фірма визнає, що запровадити такі технології в цю сферу досить складно. Експерти не зацікавлені в тому, щоб докласти багато зусиль до розробки технологій штучного інтелекту для дорослих іграшок.

"Звичайно, ми не очікуємо, що наші ляльки з ШІ будуть схожі на людей, адже ми просто робимо продукцію для дорослих", - сказав Лю Дін, менеджер з продукції WMDOLL. "Але ми, безумовно, додамо більш передові технології ... наприклад, зробимо кінцівки більш природними".

У компанії заявили, що продали понад 20 ляльок з ШІ, вартість яких становить від 1,5 до 7,5 тисячі доларів. Для порівняння, річний обсяг продажу звичайних ляльок - 20 тисяч штук.

Компанія сподівається, що інтелектуальні ляльки зрештою стануть популярними серед зарубіжних клієнтів, адже 80 відсотків продажів припадає саме на них.

Нагадаємо, секс-блогерка розповіла про враження від інтиму зі спеціальною секс-лялькою. Жінка зауважила, що неможливо отримати такий сексуальний досвід із реальною людиною.

Відео Робот-жінка Саманта відтепер може відмовляти партнеру у сексі

Днями робот для сексу Саманта отримала апгрейд - тепер робот-жінка може відмовляти партнерові в сексі, якщо їй стане нудно чи вона відчує в діях партнера неповагу. Винахідник секс-іграшки розповів – на тілі робота знаходяться спеціальні датчики, які активно аналізують рухи. Тож Саманта зможе визначити, наскільки агресивним є поведінка того чи іншого партнера.

Робот-жінка Саманта відтепер може відмовляти партнеру у сексі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів