Сенсація від індійських медиків: вакцина проти ВІЛ довела свою безпеку

Індійські фахівці завершили першу фазу клінічних випробувань вакцини проти ВІЛ, яка не спровокувала появу будь-яких побічних ефектів.

Індія оголосила про перші результати безпрецедентного експерименту. Індійські фахівці завершили першу фазу клінічних випробувань вакцини проти ВІЛ. Як повідомляється, вакцина не спровокувала появу будь-яких побічних ефектів.

За словами керівника Індійської ради медичних досліджень доктора В.М. Каточа, отримані результати обнадіюють.

"Ми сподіваємося, що вакцина зможе допомогти в боротьбі з найбільш поширеними штамами вірусу, які можна знайти на території Індії. При цьому проведення тестування - справа, що не вимагає поспіху. Ми ставимо в основу ефективність, а не статистику", - зазначив доктор Каточ.

Як відомо, для Індії розробка своєї власної вакцини від ВІЛ є пріоритетною справою, адже країна входить до списку держав з найбільшим відсотком заражених ВІЛ жителів. В Індії внаслідок ВІЛ страждають близько трьох мільйонів осіб.

Нагадаємо, у грудні 2010 року німецькі медики повністю вилікували пацієнта від СНІДу. Медики домоглися цього випадково, лікуючи пацієнта від лейкемії.

Читайте також:

Медики вперше вилікували хворого на СНІД

Африка щороку народжує майже 400 тисяч дітей з вірусом СНІДу

Вчені з'ясували, де в організмі людини ховається ВІЛ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: