Сенсації від Apple - сам Стів Джобс представив новий iТunes

Компанія Apple випустила нову версію iTunes під номером 9. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Стів Джобс представив новий iТunes
Сам Стів Джобс представив оновлення iTunes під номером 9. Він вперше публічно з'явився на великій презентації з моменту свого повернення до роботи, після того як весною цього року переніс операцію по пересадці печінки. Це стало не меншою сенсацією, ніж нові продукти Apple.

Тепер iТunes плеєр отримав декілька нових функцій, включаючи iТunes LP, Home Sharing, Genius Mixes, підтримку соціальних мереж і покращені можливості синхронізації. Але як і раніше він дозволяє купувати в iТunes Store музику, фільми, телешоу і додатків для iРhone і iРod touch. До того ж управляти бібліотекою додатків можна, не залишаючи інтерфейсу iТunes. Дизайн плеєра і самого онлайн-магазину, до речі, був перероблений.

Нова функція Home Sharing дозволяє переносити музику, фільми і телепрограми на декілька комп'ютерів домашньої мережі, підтримується до 5 авторизованих комп'ютерів. На кожному з комп'ютерів може бути окрема бібліотека iТunes, наприклад, для різних членів сім'ї. Можна встановити автоматичне додавання щойно купленого контенту у всі бібліотеки.

З'явилася і підтримка формату iТunes LP, раніше він був відомий, як Cocktail. Він дозволяє завантажувати альбоми, доповнені різним контентом, включаючи фотографії, відео, слова пісень, інформацію про виконавців і т.д. iТunes LP вже доступний для альбомів декількох відомих виконавців, включаючи "Highway 61 Revisited" Боба Ділана, "Come Away With Me" Норі Джонс, "American Beauty" Grateful Dead та інші.

Ще одна нова можливість iТunes Extras стосується фільмів. Вона схожа на LP для музики і доповнює відео інтерактивними галереями, інтерв'ю, документальними і вирізаними з фінального варіанту кадрами. З iТunes Extras вже доступні "Бетмен: Початок", "ВАЛЛ-І", "Код Да Вінчі", "Залізна людина" і "Сутінки".

Крім того, в iТunes 9 з'явилася інтеграція з соціальними мережами Facebook і Twitter, тобто, свої улюблені пісні, кіно і телешоу тепер можна пропонувати друзям прямо з iТunes Store.

І, нарешті, нововведення Genius Mixes автоматично створює 12 реміксів з музичних треків бібліотеки iТunes. Оновлений iТunes 9 вже доступний для безкоштовного завантаження.

iРod Touch
(Фото: hi-tech.mail.ru)
Також на презентації одна з основних новин від Apple був Music Event — зниження цін на плеєри iРod Touch. Тепер за 8-гігабайтний плеєр Apple просить 199 доларів, за 32-гігабайтний — 299 доларів, а за 64-гігабайтний, якого, до речі, раніше не було — 399 доларів. Ці ціни актуальні для США.

Крім того, в 32- і 64-гігабайтних iРod Touch з'явився новий процесор, що підтримує стандарт Open GL ES 2.0. Завдяки ньому плеєри працюватимуть швидше, а їх власники зможуть грати в якісніші ігри. Apple навіть порівняла Touch з портативними ігровими приставками Sony PSP і Nintendo DS. Серед нових ігор для Touch — другий Assassin's Creed, Nova і Madden NFL 2010. Камери в нових Touch немає.

Проте камера з'явилася в новому iРod Nano, який зовні майже не відрізняється від попередника. Окрім камери у цей плеєр додали Fm-тюнер, динамік і мікрофон. 8-гігабайтний Nano в США коштуватиме 149 доларів, 16-гігабайтний — 179 доларів.

Також Apple показала 160-гігабайтгний iРod Classic за 249 доларів, iРod Shuffle з 2 і 4 гігабайтами пам'яті за 59 і 79 доларів відповідно.

Читайте також:

Незважаючи на кризу, прибуток Apple збільшується

Apple вибачилася за "садистську" гру "потряси дитину"

Apple навчить смартфони розпізнавати власника

Черговий рекорд від Apple

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: