Серед Windows 7 поширюються "чорні екрани смерті"

Microsoft намагається розібратися з проблемою виникнення "екрану смерті" у користувачів Windows, але поки що в цьому допоможе лише служба техпідтримки.

Представники корпорації Microsoft підтвердили, що намагаються вирішити виявлену у новій операційній системі Windows 7 проблему "чорного екрану смерті".

Виникнення подібної помилки означає, що після входу в ОС користувач бачить абсолютно чорний екран.

Наразі у Microsoft вивчають повідомлення, за якими причиною "екрану смерті" стало останнє оновлення системи безпеки, випущене 10 листопада.

Попередні операційні системи Microsoft - Vista, XP та інші – також можуть бути під загрозою через виявлену "дірку".

У компанії Prevx розробили програму, установка якої допомагає уникнути появи цієї помилки. За словами представника Prevx Девіда Кеннерлі, з "екраном смерті" могли зіткнутися "мільйони" людей.

"Користувачам доводилося перезавантажувати Windows в надії хоч якось вирішити проблему", - написав він у своєму блозі.

Проте створена Prevx "латочка" працює не завжди.

"Якщо ваші неприємності з чорним екраном розпочалися в останні два тижні, після появи оновлення Windows або після використання будь-якої програми забезпечення безпеки, то дуже ймовірно, що цей захист допоможе", - зазначив Кеннерлі.

Представник Microsoft повідомив, що існує не менше 10 різних сценаріїв, кожен з яких приводить до виникнення "чорного екрану".

Компанія попросила всіх користувачів, які зіткнулися з цією проблемою, звертатися до служби технічної підтримки. Свого захисту від "екрану смерті" компанія поки що запропонувати не може.

Назва "чорний екран смерті" є похідною від популярного вислову "синій екран смерті", який означає критичну системну помилку в операційних системах Microsoft Windows.

Читайте також:

Windows 8 вийде в 2012-му році

IBM та Ubuntu Linux представили дешеву альтернативу Windows 7

У Windows 7 знайшли "дірку" для DoS-атак

Покупці Windows 7 зіткнулися з проблемами при налаштуваннях

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: