Сервіси Google стежать за пересуваннями юзерів, навіть коли їм заборонили це робити - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Компанія використовує геолокацію, коли користувач відкриває Google Maps, пошуковик або погодний додаток на Android.

Google стежить за пересуваннями користувачів, навіть якщо йому заборонили це робити.

Про це йдеться в дослідженні Associated Press, - пише Медуза.

Так, чимало сервісів Google на айфонах і Android-пристроях зберігають дані про пересування користувачів, навіть якщо в налаштуваннях приватності відключена історія місцезнаходжень.

Google заздалегідь запитує у користувача дозволу на те, щоб програми, наприклад, Google Maps, використовували геолокацію. На сторінці підтримки Google сказано, що користувачі, які відключили її, «блокують доступ до даних про розташування для всіх додатків».

Журналісти видання з'ясували, що це не відповідає дійсності. Експеримент показав, що після того, як користувачі відключили історію пересувань, але не змінили налаштування історії додатків і веб-пошуку, деякі сервіси Google продовжують автоматично зберігати дані про місцеположення. Зокрема, компанія використовує геолокацію, коли користувач відкриває Google Maps, пошуковик або погодній додаток на Android.

Фотогалерея Новые смартфоны, ноутбук толщиной 1 см и умная экшн-камера: Google представила свои новинки (16 фото)

Дослідники з Прінстонського університету підтвердили висновки журналістів.

Раніше листопаді 2017 року журналісти Quartz з'ясували, що мобільні пристрої з операційною системою Android збирають у фоновому режимі дані про найближчі вежі стільникового зв'язку і відсилають цю інформацію в Google. Дані збирають у тому числі на пристроях з вийнятою SIM-картою та відключеною геолокацією.

Нагадаємо, що раніше заборонена в Україні російська пошукова система "Яндекс" почала видавати файли, що належать будь-яким користувачам сервісу Google Docs, але не захищені налаштуваннями приватності.

За даними видання, "Яндекс" видавав ті файли, до яких є доступ у всіх, хто має посилання. Деякі з них навіть можна було редагувати, чим і користувалися деякі користувачі, які випадково зайшли в чужий документ.

ВідеоКомпанія Google представила бота Дюплекса, який вміє говорити, як людина

Цей штучний інтелект зателефонує вам, і ви ніколи не здогадаєтесь, що це робот. Бо інтонації, голос, манера – геть як людські. Бот навчився наслідувати людей, вислухавши безліч розмов. Він знає, коли треба зупинитися і послухати співрозмовника, а коли треба вибачитися.

Компанія Google представила бота Дюплекса, який вміє говорити, як людина

Вибір редакції