Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шафа для прання і дошка для схуднення: в Берліні демонструють техніку майбутнього

Мити підлогу можна елегантно, без відер і ганчірок.

Розумні холодильники та пральні машинки - це лише деякі з домашніх приладів, що зараз демонструють у Берліні. Там якраз триває найбільша виставка побутової електроніки ІFА, йдеться в ТСН.16.45.

Домашня побутова техніка розумнішає з кожним роком. Пральні машинки самостійно дозують порошок. Зазирнути до холодильника можна будь-коли і будь-де – вбудовані камери передадуть вміст продуктів на смартфон. Кухонні плити самі пропонують рецепти. Сучасні духовки готують на пару, а потім ще самі себе миють.

«Ось ми готуємо стейки, вони у вакуумній обгортці, у деяких моделях плит уже вбудовані вакууматори. Температуру пари тримаємо 85 градусів і так впродовж 2-3,4 чи 5 годин, чим довше – тим ніжнішим буде м’ясо», - кажуть представники розробника.

Прибирання має стати забавкою. А мити підлогу можна елегантно, без відер і ганчірок.

«Особливість цього приладу в тому, що ми постійно працюємо з чистою водою, а не брудною», - хизується маркетолог.

ВідеоУ Берліні відкрилась виставка техніки майбутнього

Розумні холодильники та пральні машинки - це лише деякі з домашніх приладів, що зараз демонструють у Берліні. Там якраз триває найбільша виставка побутової електроніки ІФА. 

У Берліні відкрилась виставка техніки майбутнього

Шафу, яка одночасно чистить і прасує одяг, вигадали в Кореї. Для цього не потрібно ані пральних порошків, ані хімікатів. Треба просто повісити сорочку в шафу, зачинити двері, залити воду, а чистить пара. За півгодини – чиста і випрасувана сорочка.

Вартість шафи дві тисячі євро, та пральну машинку вона не замінить, бо проти плям безсила. А от сліди помади, кави, кетчупа і трави прибере маленький гаджет, який чистить одяг ультразвуком.  Він вибиває бруд між волокон і дуже швидко від плями ані сліду.

Новітній телевізор, шириною як смартфон –  справжня зірка виставки, що допоможе відпочити від хатніх справ. Коштують з десяток тисяч євро.

Домашні тренажери витрясуть душу і зайві кілограми. Стояти на них надзвичайно важко, однак розробники обіцяють – 15 хвилин такого тренінгу щодня і до спортзалу можна не ходити. Ціна тренажера – півтори тисячі євро. Чи зробить він ідеальну фігуру – запитання, але кріпатура гарантована.

Залиште свій коментар

Вибір редакції