Шахраї обікрали рахунки користувачів Apple, маскуючись під регулярні платежі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Масштабні фішингові атаки відбулись у Новій Зеландії.

Користувачі Apple постраждали від “фішингової” атаки, внаслідок якої шахраї заволоділи сотнями доларів з акаунту. Загальна сума оборудки невідома.

Як передає Daily Mail, на шахрайство поскаржились користувачі Нової Зеландії, які побачили, що з їхніх банківських рахунків зникли певні суми грошей через транзакцію на так званий “Apple Sydney”. Однак ці платежі надійшли не технологічному гіганту, а шахраям, які видали себе за відому компанію.

Одна з клієнток Apple розповіла, що з її рахунку зникло 600 доларів США, і банк тепер веде розслідування руху коштів. Інша користувачка зазначила, що гроші зникають з рахунку поступово, тому розпізнати крадіжку було важко.

“Мені здавалося, що я непогано знаюсь на ІТ-безпеці, але мене ошукали на більше ніж 200 доларів, які зникали з рахунку поступово маленькими транзакціями та мали вигляд звичайного списання від компанії Apple. Спочатку я переживала, що в мене зросли трати через непомірну любов до Solitaire та Candy Crush (онлайн-ігри), але ні - це афера. Будьте обережні”, - написала користувачка у фейсбуці.

Нагадаємо, наприкінці червня головний дизайнер Apple Джонатан Айв оголосив про відставку – він пропрацював в компанії від 1992 року. Його звільнення назвали кінцем епохи. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції